Delicioasa
Postat de reisnaor_2006 in Prajituri 9 Noi 2014 | 24113 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 09.11.2014, 22:04
Delicioasa-i delicioasa ta!
la 09.11.2014, 22:07
multumesc,a iesit super,nici nu imi vine sa cred
la 09.11.2014, 22:08
am vrut sa fac altceva si m-am trezit ca nu am oua destule si m-am jucat cu ce am avut,asta este rezultatul
la 10.11.2014, 06:14
Delicioasa!
la 10.11.2014, 06:22
Yummy!!
la 10.11.2014, 09:41
e delicioasa..
la 10.11.2014, 11:50
la 10.11.2014, 12:48
Ce dimensiune are tava?
la 10.11.2014, 18:12
yammy
la 10.11.2014, 20:32
Imi place!
la 11.11.2014, 12:06
Tare buna!
COMENTEAZA