Desert cu lamaiePostat de mitinita in Dulciuri Un desert foarte rapid,usor,cu ingrediente la indemana si foarte gustos,mai ales daca va place lamaia.Tocmai am descris cum imi place sa gatesc! Inapoi la reteta |
v-am confundat avatarul!!!m-am uitat asa cu coada ochiului si-am vazut putin de rosu
super
Pai vezi ca te-ai prins,nu stiam cum sa-ti zic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|