Desert la pahar cu Lion
Postat de Meea in Dulciuri 1 Sep 2015 | 3695 vizualizari
Nici nu am stiut ce nume sa-i pun,si am zis simplu desert la pahar cu Lion! Dar ce mai conteaza numele cand gustul este atat de delicios? Si cum calduuura asta mare ma impiedica sa folosesc cuptorul ,am facut un desert rapid si racoritor perfect pentru dupamiezile calduroase! Inlocuiti Lion-ul cu Oreo,Snickers sau orice altceva va place! Jucati-va cu aromele si veti obtine un deliciu!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 01.09.2015, 16:03
Am sosiiiiit
la 01.09.2015, 16:09
o bunătate de desert la rece !
la 01.09.2015, 16:20

la 01.09.2015, 16:30
Super bun!
la 01.09.2015, 16:33
Multumesc :*
la 01.09.2015, 17:33
delicios
la 01.09.2015, 18:03
Ce bun
la 01.09.2015, 19:39
mmm ce bun e desertul!
la 02.09.2015, 09:06
Bun desert!
la 02.09.2015, 19:43
Bun, bun!
la 02.09.2015, 20:21
Bun desert ai facut!
la 02.09.2015, 21:38
Va multumesc
COMENTEAZA