Desert prajitura cu nuca si ness
Postat de COSTEO in Prajituri 10 Apr 2013 | 45817 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (38)
la 10.04.2013, 14:59
greu cu impartitul cremei pentru foi asa multe 3,4
la 10.04.2013, 15:02
se se pot cu hartie cel mai bine e as pe dosul tavi uns.
la 10.04.2013, 15:17
sigur ca merg si 2 foi
la 10.04.2013, 15:22
ok. merci
la 10.04.2013, 15:23
este pe lista de Paste
la 10.04.2013, 15:29
doamne, ce nebunie e aici
la 10.04.2013, 15:33
da este pe lista de Paste
este prajitura mea preferata
la 10.04.2013, 15:52
la 10.04.2013, 17:53
in deliciu
la 10.04.2013, 18:58
buna!
la 13.04.2013, 16:35
Am trecut prajiturica la favorite
O voi incerca si eu cat de curand! Felicitari profesorului (mamei) dar si tie ca esti un elev tare priceput
la 13.04.2013, 19:33
Multumesc de aprecieri.Ma bucur ca e in favorite.E prajitura mea preferata.
la 16.04.2013, 20:57
Tava de cit sa fie?
la 16.04.2013, 22:56
De care ai nu conteaza!
la 17.04.2013, 13:03
Deci merge si rotunda?
COMENTEAZA