Dovlecei gratinatiPostat de nadina73 in Mancaruri de post foarte gustos si rapid,este inspiratie dupa reteta lui medioto,dar eu am facut-o de post Inapoi la reteta |



Super arata Nadina. 












ias fi mancat singura pe toti 4
















nu te mai saturi
pap si plec!
, 5 furculite!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|