Dovlecei umpluti cu cus-cus in sos de rosiiPostat de medioto59 in Aperitive / Garnituri by Nadina.................un deliciu Nadina. Inapoi la reteta |
place dar numa' pentru mine.
)







....gaby sa stii ca si eu am facut numai pentru mine



medi, pot sa iau numai dovlecelul fara cus-cus ?
Arata foarte bine, numai ca mie nu-mi place cus-cus
Ai fost tare harnicuta !


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|