Dovlecel cu branza telemea
Postat de andaoana in Mancaruri de legume 26 Aug 2013 | 4629 vizualizari
Este usor de facut , merge repede si este foarte gustoasa .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 26.08.2013, 13:29
bunnn
la 26.08.2013, 13:57
Bun, bun!

la 26.08.2013, 14:06
o combinatie tare buna!
la 26.08.2013, 14:06
daca are branza, e al meu
la 26.08.2013, 14:11
Imi place mult!!
la 26.08.2013, 14:32
O combinaţie plăcută de gusturi!
la 26.08.2013, 14:52
multumesc tuturor
la 26.08.2013, 14:58
Foarte bine arata
la 26.08.2013, 15:43
cat de bun
la 26.08.2013, 15:53
Ica
multumesc
la 26.08.2013, 15:53
Laura , multumesc
la 26.08.2013, 15:53
Interesant! Dar cred că numele potrivit ar fi fost dovlecel cu brânză telemea
Dovelac te duce la altă rețetă
la 26.08.2013, 16:09
Cris,
la 26.08.2013, 20:17
Super
COMENTEAZA