Dovlecel cu iaurt naturalPostat de cris2711 in Mancaruri de legume O mancare foarte usoara,plina de vitamine si saraca in calorii,deci ce sa ne mai dorim:D Inapoi la reteta |


))

,Cleme mananci doar cand esti satula
)de toate
)
)
)dar din cand in cand cate o papica sanatoasa nu a omorat pe nimeni
,Lucy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|