Dulceata de rabarbar si capsuniPostat de postavaru in Dulceata / Gem Cand am venit de la servici am avut o surpriza. Ma astepta cuminte o sacosa plina cu rabarbar. Si pentru ca tot l-am primit, parca mi-a parut rau sa nu-l transform in dulceata. Asa ca mi-am trimis sotul la piata dupa capsuni (ca tot asa el era vinovatul). Si uite asa am facut dulceata iar apoi a urmat o alta surpriza. Dar asta in episodul urmator... :))))) Inapoi la reteta |
Dia. Daca iti place dulceata atunci merita sa o incerci
dar arata bine.
am gasit saptamana trecuta si am facut compot,ce bun a fost asa rece
chestia aia cu barba e tare buuuuuuuuuuna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|