Ecler
Postat de mamaieelena in Prajituri 6 Iul 2011 | 8624 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 06.07.2011, 09:49
vreau si eu
la 06.07.2011, 09:54
vreau si eu unul
la 06.07.2011, 10:40
sunt grozave asta facute in casa,..chiar nu am facut de mult timp
la 06.07.2011, 11:29
delicioase
la 06.07.2011, 12:07
la fav....tre sa le fac si eu
la 06.07.2011, 13:07
bune bune
la 06.07.2011, 13:40
CELE MAI BUNE
la 06.07.2011, 16:20
mamaie ce te-as vizita !!!!!!!!!!!!
la 06.07.2011, 20:52
De cand nu am mai facut!!!!!
la 06.07.2011, 21:06
De cand nu am mai mancat
la 06.07.2011, 21:14
bune rau
la 06.07.2011, 22:30
pentru mine sunt un deliciu de zile mari!super prezentare.
la 07.07.2011, 06:45
multumesc sufletista
la 07.07.2011, 06:45
Dya multumesc
COMENTEAZA