Eclere
Postat de TAB1TA in Dulciuri 13 Apr 2013 | 7612 vizualizari
Reteta Jamilei de eclere mi-a placut asa de mult ca am vrut sa o incerc. Sunt delicioase.
Multumesc Geanina pentru reteta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 13.04.2013, 19:57
excelente

la 13.04.2013, 20:29
delicioase!!!
la 13.04.2013, 20:30
bune eclerele
la 13.04.2013, 20:31
Multumesc Gabytza
la 13.04.2013, 20:31
harnicuta
la 13.04.2013, 20:32
Simona
la 13.04.2013, 20:33
Alina multumesc
la 13.04.2013, 20:34
Multumesc Crisulina. Seman cu cine ma lauda
la 13.04.2013, 20:36
Tabita
),hanicuta am fost,dar nik eclere
si ce mult imi plac,savureaza-le tu si pentru mine
la 13.04.2013, 20:43
UN ECLER, TE ROG!
la 13.04.2013, 20:57
Te sevesc cu drag Claudia
la 13.04.2013, 21:43
Sper sa mai gasesc macar unul
la 13.04.2013, 21:54
Mai e si pentru tine
la 13.04.2013, 22:11
mmm, ce bune!
la 13.04.2013, 22:39
ce frumoase ti-au iesit!!!
servesc si eu unu
COMENTEAZA