Eclere cu crema de cocos
Postat de andaoana in Prajituri 17 Mar 2015 | 7632 vizualizari
Eclerele mie imi sunt foarte dragi, imi place sa le fac si imi place si mai mult sa le mananc. Acest aluat se poate servi si cu umplutura sarata si vor arata tare bine pe masa alaturi de alte aperitive. Dar dulci si cu crema de vanilie sau cocos vor fi bestiale si vor disparea rapid de pe farfurie.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 17.03.2015, 09:36
Crezi că e careva să nu aibă atracţie la eclere?
Sunt binevenite la orice oră, părerea mea, desigur.
la 17.03.2015, 09:48
bune bune
la 17.03.2015, 09:56
nu stiu Padre , poate sunt carora nu le place ..dar eu as manca oricand
la 17.03.2015, 09:56
multumesc
la 17.03.2015, 09:57
Cu cocos ...... yummy!
la 17.03.2015, 10:04
delicioase
la 17.03.2015, 11:06
Vai ce faina ideea cu crema de cocos! Imi plac ideile noi, care ies din standarde...
la 17.03.2015, 11:09
Ce crema buna ai facut! 
la 17.03.2015, 11:22
arata bine
la 17.03.2015, 11:26
Mmm, bune!
la 17.03.2015, 14:38
N-am mai făvut eclereeeeeeee!
la 17.03.2015, 17:43
Cocooos,bun bun
la 17.03.2015, 18:09
Si noua ne plac dar cele dulci conduc intotdeauna clasamentul!
COMENTEAZA