Eclere dezordonate

Postat de LadyCrs in Prajituri
17 Mai 2012 | 5365 vizualizari

Nu le-am făcut cu cremă fiartă, ci cu pudding de vanilie că asta aveam prin casă :) Nu m-am putut abține să nu fac ceva dulce întrucât încerc să mai dau jos niște kg ( am mâncat doar unul și atât, restul le împart :)) ) Le-am numit dezordonate pentru că nu le-am făcut egale și nici nu le-am ornat cu precizie ! Rețeta pentru coji am pescuit-o de la bucătărașul Lili Mușat :)

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 17.05.2012, 17:26
delicioase!
la 17.05.2012, 17:34
Lady,daca tot le imparti,sa-mi dai si mie
la 17.05.2012, 17:44
Cica dezordonate ))))))))
Ohooo, de cate ori dezordonez si io ce gatesc )))
)
la 17.05.2012, 17:50
am venit si eu la impartit ,vreau si eu unul
la 17.05.2012, 17:53
la 17.05.2012, 18:00
am venit si eu la un ecler
la 17.05.2012, 19:06
la 17.05.2012, 19:17
la 17.05.2012, 19:18
daca tot imparti vreu si eu unul
la 17.05.2012, 19:25
Dezordonate sau...crete,oricum arata bine
la 17.05.2012, 19:28
Vreau si eu unul dezordonat!
la 17.05.2012, 19:41
Deliiiiicioase!!!
la 17.05.2012, 20:38
Imi plac la nebunie eclerele pregatite in casa
la 17.05.2012, 21:10
vreau si eu unul
la 17.05.2012, 22:29
asa dezordonat as vrea si eu.....

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or