Eclere (pentru sarbatoritii SF.ANDREI)Postat de caroline in Prajituri Inca nu sunt un bucataras atit de priceput incit sa fac un tort insa propun niste eclere delicioase...reusita garantata.... reteta o am de la doamna Lauralaurentiu...si ii multumesc mult.altfel niciodata nu as fi incercat sa fac eclere.... Inapoi la reteta |
... Andreea
merg bine acum la cafeaua de dimineata
frumos gestu'
si sa stii ca nici una nu am fost pricepute la gatit de mici si inca avem multe de invatat!!
prajituraaaa mea preferataaaaaaaaaa
gata...m-am enervat
nici nu am citit reteta,cum am vazut titlul am trecut la comenta....vad ca esti in italia
prin ce oras????poate vin sa iti manac eclerele ca si eu sunt in italia
arata foarte bine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|