Esenta de vanilie si zahar vanilatPostat de mitinita in Dulciuri Sa ma joc putin cu batoanele de vanilie era de tare mult pe lista mea,dar din lipsa de timp (desi nimic nu dureaza mai putin ca ce va arat eu azi) introduceam batonul in recipientul cu zahar si astfel il aveam gata aromat. Dar dupa ce am facut experimentele astea,mi-am dat seama ca aveam doar asa,un iz de vanilie,iar acum am the REAL deal! Inapoi la reteta |

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|