Fagure cu miere
Postat de Valclaudia in Dulciuri 23 Sep 2013 | 6245 vizualizari
un dulce rapid,gustos si foarte aromat!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 23.09.2013, 21:58
se vede ca ti-e utila ustensila din camara
la 23.09.2013, 21:59
Chiar faina ustensila..
Bun si ce ai facut
la 23.09.2013, 21:59
faina treaba ai facut tu aici
, eu nu am ustensila din aia
vreau si eu
la 23.09.2013, 22:01
Harnicuta mai esti 
la 23.09.2013, 22:03
bune
la 23.09.2013, 22:03
place
la 23.09.2013, 22:05
Frumos,dar tu ai scula,eu n-am...
la 23.09.2013, 22:07
Ce bine arata si ce faina e ustensila!
la 23.09.2013, 22:07
Timi, Cleme, tratati cu Boss sa mai aprovizioneze camara aia ca (virgula!) cam bate vantul...
la 23.09.2013, 22:09
Vreau si eu un stup intreg!

Tare bine mai arata!
Nici eu nu am scula din aia
la 23.09.2013, 22:11
semnam petitie s-o trimitem la sefu' ? Merisor.....
la 23.09.2013, 22:11
tare bun..
la 23.09.2013, 22:12
foarte fain au iesit, si mie imi place jucarica asta, ar trebui sa o folosesc mai mult
)
la 23.09.2013, 22:13
bune
la 23.09.2013, 22:14
O semnam dar o dam anonima....
COMENTEAZA