Farfale in sos, cu piept de pui crocant
Postat de Julie in Farfalle 4 Iun 2010 | 14260 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 04.06.2010, 08:51
Puiul crocant e preferatul familiei 
la 04.06.2010, 09:11
ce bn mai arata

la 04.06.2010, 09:15
Multumesc! Va astept la masa pe toate
la 04.06.2010, 09:18
imi plac si pastele si puiul crocant, deci e o combinatie pe gustul meu....
la 04.06.2010, 10:12
le-am inverzit pe toate, gata

Arata foarte bine!
la 04.06.2010, 10:13
ah, nu merge
la 04.06.2010, 10:17
bun-bun-bun! vreau si eu o portie te rog!



la 04.06.2010, 10:20
frumos si bun....................
......dau furcile.................
la 04.06.2010, 10:21
na, ca una nu e verde!!!!!!!!!!!!!!!!!!
la 04.06.2010, 10:27
nici pe mine nu m lsat sa pun decat 4
la 04.06.2010, 10:43
mama ce bun

la 04.06.2010, 10:59
Mmmm o bunatate,5 furculite






la 04.06.2010, 10:59
Uite ca am inverzit si ultima furculita
la 04.06.2010, 11:24
Cred ca nu mai e un secret ca sunt topita dupa carnea de pui asa ca neaparat vreau si eu
o si pastrez la favorite
la 04.06.2010, 13:44
dicarmencitta are pile la sefu'


COMENTEAZA