Fasole batutaPostat de Oana in Mancaruri de post Absolut delicioasa, servita alaturi de niste carnaciori fripti! Sau pe o felie de paine si o ceapa rosie, mmmmmm! Sau niste castraveciori murati....sa mai zic?? Inapoi la reteta |
Un castravecior, o ceapa?




Rivka, spor la treaba! pune-o la inmuiat din seara asta ca sa fiarba repede!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|