Fasole batuta

Postat de Oana in Mancaruri de post
24 Aug 2009 | 12637 vizualizari

Absolut delicioasa, servita alaturi de niste carnaciori fripti! Sau pe o felie de paine si o ceapa rosie, mmmmmm! Sau niste castraveciori murati....sa mai zic??

Inapoi la reteta

Comentarii (7)

la 24.08.2009, 16:52
la 24.08.2009, 20:21
Ia, Miha, serveste, mai avem Un castravecior, o ceapa?
la 24.08.2009, 21:31
mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mmmmmmmmmmm


maine fac fasole!extraordinar de bun, imi lasa gura apa!
la 24.08.2009, 21:51
Rivka, spor la treaba! pune-o la inmuiat din seara asta ca sa fiarba repede!
la 25.10.2009, 08:48
am facut si eu vineri..e super buna!pana acum nu am mai facut cu sos!dar imi place!
la 25.10.2009, 11:40
Super Michelle! sa va fie de bine!
la 12.03.2011, 16:49

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or