Fasole batuta

Postat de miha in Mancaruri de post
9 Mar 2010 | 4952 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 10.03.2010, 00:44
Primaaa! Si ce prezentare !
la 10.03.2010, 00:57
la 10.03.2010, 01:09
grozava prezentare
la 10.03.2010, 08:31
Arata super.... si ce buna trebue sa fie...
la 10.03.2010, 08:43
Excelent arata nota maxima si de la mine, zici ca e praji Esti minunata Mihaela cu bucatele tale, ne faci o pofta
la 10.03.2010, 12:58
Aaaaaaa! Asta e un tipat isteric...
Ma duc, iau o mana de fasole si imi fac si eu ca Bucataras e la regim.
M-ai ucis, Miha!
la 10.03.2010, 16:55
la 10.03.2010, 20:45
moooaa, miha am zis ca e prajitura cand am vazut! super prezentarea! si noua ne place fasolica batuta cu ceapa calita deasupra.Dar servita asa festifitzos nu am papat
la 10.03.2010, 23:42
,are dreptate epurasha ... io am crezut ca-i
o prajitura ceva
la 10.03.2010, 23:50
Radeti de fasolea mea? Data viitoare ii fac poza direct in castron. )
la 11.03.2010, 16:16
miha castronul sa fie doar murdar de fasole
la 11.03.2010, 17:20
la 11.03.2010, 20:43
pai din castron e mai buna!
la 11.03.2010, 21:47
da ce freza punk are tipul .
la 11.03.2010, 22:19
Ma uitam acum in comentarii sa vad ce tip cool mi-a lasat comentariu si eu nu l-am vazut. )

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or