Fasole batuta cu ceapa caramelizata

Postat de epurasha2bb in Mancaruri de post
17 Mar 2011 | 8697 vizualizari

buna de post

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 17.03.2011, 09:57
ce buna e si ce frumos arata....
la 17.03.2011, 10:09
Delicioasa!!!!!!! Si da! e foarte frumoasa!
la 17.03.2011, 10:15
la 17.03.2011, 10:20
la 17.03.2011, 10:30
e gro-za-vaaaaaaaaaaaa , da' io ma abtin ... bila-mi face probleme , iar zaharul ... , ramane doar sa
la 17.03.2011, 10:59
Ce bunatate,iau si eu,dar fara ceapa.
la 17.03.2011, 11:10
Ce bine arata!
la 17.03.2011, 11:13
imi pun pofta-n cui
la 17.03.2011, 11:39
multumesc fetelor! eu am scos de tot bil asa ca mai gust din cand in cand o fasolica!
la 17.03.2011, 11:49
Ce bunatate... ca la mama acasa!
la 17.03.2011, 12:19
mersi
la 17.03.2011, 12:33
super buna
la 17.03.2011, 13:35
bunaciune o bat si eu azi
la 17.03.2011, 13:54
buna
la 17.03.2011, 17:19
De vis arata, ce iti trece prin mana arata de revista, felicitari !

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or