Fasole nouaPostat de mihaelab in Mancaruri de post
Inapoi la reteta
|
place mult
bunica
nu ma supar,ca nu am de ce.Da este bors atat ca eu nu pun bors,noua ne place asa
super buna,vreau si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|