Ficat de porc fiert in vinPostat de aliliana in Porc
Inapoi la reteta
|



cred ca e ffffff bun!

ficatul nu a fost imbatat
, a fost numai bun, fraged...L-am fiert pana am scos alcoolul din el
Multumesc tuturor pentru aprecieri, ca se obicei, draguti..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|