Ficatei de pui pane

Postat de MotanLaOale in Ficat
7 Feb 2014 | 17310 vizualizari

Noua ne place foarte mult ficatul si incerc sa-l prepar in cat mai multe feluri!

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 07.02.2014, 21:49
eu m-am focusat pe muraturi
la 07.02.2014, 21:52
Eu mă duc la bucătărie, iar. Bravo, Vladimir!
la 07.02.2014, 21:56
m-as duce si eu la bucatarie, dar s-a inchis
la 07.02.2014, 21:56
foarte bun Motanel
la 07.02.2014, 21:57
Eu ma duc sa-mi spal dintii,sa fiu sigura ca nu mai mananc )))
la 07.02.2014, 21:58
faina poza Motanel
la 07.02.2014, 22:05
ce bine arata :-b ia sa fac si eu
la 07.02.2014, 22:05
la 07.02.2014, 22:05
Vaiiiii!Cu muraturi de-alea bune!
la 07.02.2014, 22:08
o bunatate!!!
la 07.02.2014, 22:13
Arata bine, bine!
la 07.02.2014, 22:25
Yuppi, bunutz
Am facut si eu zilele trecute
la 07.02.2014, 22:27
Multumesc
la 07.02.2014, 22:40
Placeee !!!!
la 07.02.2014, 22:55

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or