Ficatei de pui pane
Postat de MotanLaOale in Ficat 7 Feb 2014 | 17310 vizualizari
Noua ne place foarte mult ficatul si incerc sa-l prepar in cat mai multe feluri!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 07.02.2014, 21:49
eu m-am focusat pe muraturi
la 07.02.2014, 21:52
Eu mă duc la bucătărie, iar. 
Bravo, Vladimir!
la 07.02.2014, 21:56
m-as duce si eu la bucatarie, dar s-a inchis
la 07.02.2014, 21:56
foarte bun Motanel
la 07.02.2014, 21:57
Eu ma duc sa-mi spal dintii,sa fiu sigura ca nu mai mananc
)))
la 07.02.2014, 21:58
faina poza Motanel
la 07.02.2014, 22:05
ce bine arata :-b ia sa fac si eu
la 07.02.2014, 22:05
la 07.02.2014, 22:05
Vaiiiii!Cu muraturi de-alea bune!
la 07.02.2014, 22:08
o bunatate!!!
la 07.02.2014, 22:13
Arata bine, bine!
la 07.02.2014, 22:25
Yuppi, bunutz

Am facut si eu zilele trecute
la 07.02.2014, 22:27
Multumesc
la 07.02.2014, 22:40
Placeee !!!!
COMENTEAZA