File de salau pane

Postat de RuxyRux in Salau
6 Sep 2011 | 16539 vizualizari

Un preparat de peste deosebit de gustos....

Inapoi la reteta

Comentarii (43)

la 06.09.2011, 17:44
Ma bucur mult Madi ca iti place
la 06.09.2011, 18:00
Super salaul romanesc!!! Somonul din congelator e autohton??? Nu prea cred!!! mai bine savuram pestele nostru romanesc!!! Si cel mai gustos e cel prins direct din rau, fluviu etc., nu de la crescatorie , deoarecee hranit tot cu graunte .
la 06.09.2011, 18:05
Si de unde sa luam noi peste proaspat autohton tot timpul? Desigur nu despre acela din crescatorie discutam...ar trebui sa stam la munte la malul unui izvor...mmm...sau mai bine pe Dunare.....sau poate la balta....din pacate nu prea avem cum....asa ca ne multumim cu ce gasim si putem
la 06.09.2011, 19:17
bun saptamana asta imi cumpar peste chit ca-l prajesc cu carligul de rufe pe nas
la 06.09.2011, 19:25
nu vrei tu sa ma infiezi?????ca tare imi place ce si cum gatesti
la 06.09.2011, 19:55
Tare bine mai arata
la 06.09.2011, 20:08
la 06.09.2011, 20:57
Ioi ce-mi place! ce bun tre sa fie!
la 06.09.2011, 21:14
Maaaaaai Mona...cu tine uit de toate relele...hay ca m-ai facut sa rad cu pofta iubito si scumpo ce esti
la 06.09.2011, 21:20
Ela...fara doar si poate scumpa mea
la 06.09.2011, 21:32
Mena scumpa mea...multumesc
la 06.09.2011, 21:32
Rocsicuta stiu ca nu iti place pesticul....te pup cu drag
la 06.09.2011, 21:33
Corinutoooo.....te-am chemat in gand azi
la 06.09.2011, 21:34
la 07.09.2011, 11:48
fara cuvinte

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or