Floricele din bomboane sugusPostat de mihaelab in Dulciuri ii multumesc Danei ca de la ea am vazut trandafiri din bombonele sugus si am zis sa incerc. si am incercat si sa vedeti ce a iesit..... Inapoi la reteta |
sa vezi ce dragalasi o sa fie aia mici
ca daca nu mii arati
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|