Floricele din bomboane sugus

Postat de mihaelab in Dulciuri
1 Mai 2011 | 6002 vizualizari

ii multumesc Danei ca de la ea am vazut trandafiri din bombonele sugus si am zis sa incerc. si am incercat si sa vedeti ce a iesit.....

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 01.05.2011, 23:17
Multumesc Kamy dar tot Pusi ta e mai dragalasa
la 01.05.2011, 23:30
sa vezi ce dragalasi o sa fie aia mici
la 01.05.2011, 23:35
pai sa mii arati ca daca nu mii arati
la 02.05.2011, 00:24
o sa pun poza numai sa-i fete o data
la 02.05.2011, 07:16
interesant................
la 02.05.2011, 07:37
foarte bine ti-au iesit
la 02.05.2011, 08:32
la 02.05.2011, 08:37
Frumoase tare...candva le-am facut si eu
la 02.05.2011, 10:00
frumos
la 02.05.2011, 10:37
foarte frumoase!
la 02.05.2011, 10:59
la 02.05.2011, 12:57
multumesc Medi
la 02.05.2011, 12:57
Dana si tie iti multumesc
la 02.05.2011, 12:57
Vladimir
la 02.05.2011, 12:58
Ruxy

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or