Foi cu cacao si crema mascarponePostat de gaby_d in Prajituri O prajiturica buna si frageda, care dupa doua,trei zile efectiv ti se topeste in gura. Inapoi la reteta |
şi apoi ştiind cine a făcut-o nu pot spune că nu e bună
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|