Foi cu cacao si crema mascarpone

Postat de gaby_d in Prajituri
29 Dec 2012 | 20123 vizualizari

O prajiturica buna si frageda, care dupa doua,trei zile efectiv ti se topeste in gura.

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 29.12.2012, 10:42
super arata
la 29.12.2012, 10:45
Doar atat ai salvat din bunatatea asta
la 29.12.2012, 10:46
buna buna
la 29.12.2012, 10:55
Eu oricum nu mă pricep la făcut, aşa că de cerut se ştie că.... şi apoi ştiind cine a făcut-o nu pot spune că nu e bună
la 29.12.2012, 10:55
Ce bunatate ai facut!
La favo cu ea
la 29.12.2012, 10:57
la 29.12.2012, 11:07
eu pot sa zic la fel ca padre
la 29.12.2012, 11:09
bun bun
la 29.12.2012, 11:11
mm, bun
la 29.12.2012, 11:18
ce bunatate
la 29.12.2012, 11:52
Buna trebuie sa fie la cum arata!
la 29.12.2012, 12:22
Delicioasa! Combinatia unt -untura face ca foile sa fie mult mai fragede!
la 29.12.2012, 12:36
Asta e o prajitura ce as manca zilnic
la 29.12.2012, 13:15
Ce-mi plac astea topitoare , deja imi ploua ...
la 29.12.2012, 13:30
uite ..in ce ma priveste nu e printre preferate. pt mine prajitura trebuie sa fie dulceeeeee si cremoasaaaaa ))

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or