Foi Lica (reteta mamei)
Postat de dena in Prajituri 23 Feb 2012 | 32466 vizualizari
Am copiat in cateva zile caietul de retete al mamei. E pasionata de gatit iar cand era la serviciu facea schimb de retete cu colegele ei. Acum le pregateste cu o rapiditate uimitoare. Multumesc MAMA!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 23.02.2012, 13:28
imi place
la 23.02.2012, 13:34
si noua si e tare usor de facut
la 23.02.2012, 15:01
Si eu fac azi o praji cu ceva foi Lica si blat din albusuri , dar mi s-a taiat panarama de crema , cred ca arunc totul , cat is de nervoasa
la 23.02.2012, 15:26
nu fii suparata, stai si linisteste-te si o iei de la capat
. Vin sa te ajut
la 23.02.2012, 15:52
Tare mult imim place prajitura asta
la 23.02.2012, 15:58
mena
la 23.02.2012, 16:11
e delicioasa..nu am mancat de mult timp!!
la 23.02.2012, 16:51
vreau si eu ......cat mai multe
la 23.02.2012, 17:07
place place
la 23.02.2012, 17:16
deliciossss
la 23.02.2012, 20:34
la 23.02.2012, 21:49
stiu din sursa sigura ca sun bune
la 24.02.2012, 08:11
Rocsi
, Medi
OAna
Gabytza
Ionela
Iri
COMENTEAZA