French toast altfel

Postat de aziz in Aperitive / Garnituri
27 Apr 2011 | 8077 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (33)

la 27.04.2011, 14:10
Asta-i ca un fel de pizza. Inseamna ca merge c-o bere.
la 27.04.2011, 14:14
bun am inteles aluzia dau si bere
la 27.04.2011, 14:20
vin si eu cu miha
la 27.04.2011, 14:21
bunn
la 27.04.2011, 14:22
buna buna
la 27.04.2011, 14:28
wowww ce bine arata cred ca vin si eu
si aduc si bere
la 27.04.2011, 14:47
Asa faceam pizza inainte de revolutie Mmmmm, buna rau !
la 27.04.2011, 14:48
vin si eu la bere!
la 27.04.2011, 15:22
bune bune
la 27.04.2011, 15:37
Asta-i buna sa faci curat in frigider... La Favorite cu ea si la....facut curat !
la 27.04.2011, 17:07
la 27.04.2011, 17:18
mai Mona nu e bine sa ma uit la retetele tale cand sunt flamanda arat rau de tot,bine ca nu ma vezi
la 27.04.2011, 18:13
hai am ris bine si sa va zic si povestea,am facut piine intermediara si toti s-au uitat suspect la ea a stat citeva zile in frigi si eu cum nu arunc painea m-am gindit ca-i de facut ceva cu ea ;cascavalul in 2 zile expira deci nici el nu mai era de lasat rosiile daca stau prea mult aceeasi poveste si ute asa a iesit chestia cum zicea Sidy am facut curat in frigider merci fete dragi de vizita si multumesc de aprecieri
la 27.04.2011, 18:15
si deci daca e petrecere sa curga
la 27.04.2011, 19:53
asa faceam pizza pe vremea lui ceasca

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or