French toast altfelPostat de aziz in Aperitive / Garnituri
Inapoi la reteta
|
vin si eu cu miha
Mmmmm, buna rau !
La Favorite cu ea si la....facut curat !
arat rau de tot,bine ca nu ma vezi
cum zicea Sidy am facut curat in frigider
merci fete dragi de vizita si multumesc de aprecieri
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|