Friptura de porc cu carnati si rozmarin

Postat de Corina33 in Porc
20 Mar 2013 | 12410 vizualizari

Ei bine, de pe bucataras m-am inspirat dar...nu mai stiu de la cine :D Oricum a fost o friptura de porc foarte buna, am facut-o si de sarbatori pentru ca nu necesita multa munca si in timp ce se face poti pregati altceva.

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 20.03.2013, 11:24
la 20.03.2013, 11:44
(
la 20.03.2013, 11:52
Hai Laurica nu plange te roooog
la 20.03.2013, 11:55
daca imi dai si mie o portie nu mai plang
la 20.03.2013, 11:59
iti dau, cum sa nu!
la 20.03.2013, 12:27
imi este foameeeeee. Ar merge o portie zdravana de friptura
la 20.03.2013, 12:42
Pfoaaaaa, cum e asta pe langa covrigeii pe care i-am mancat eu
la 20.03.2013, 13:42
daca-i cu carnat..sigur de la Medi te-ai inspirat )))
la 20.03.2013, 14:18
asa o fi!
la 20.03.2013, 14:39
mmm..............post
la 20.03.2013, 15:02
a mai ramas cate ceva
la 20.03.2013, 15:08
N-a mai ramas nimic Monica, e de la Craciun ..cu postatul retetelor e mai greu.
la 20.03.2013, 18:04
E aratoasa si veche
la 20.03.2013, 18:22
buna friptura
la 20.03.2013, 19:48
Cat de buna este

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or