Friptura de porc la tava
Postat de lia in Porc 27 Dec 2010 | 10362 vizualizari
O friptura delicioasa, aromata si foarte gustoasa !
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 27.12.2010, 14:58
LIa sunt priiiiiiima
la 27.12.2010, 14:59
Acum stiu ce ai facut de sarbatori
nota 10 si 5 furculite
la 27.12.2010, 14:59
ce buuuuuuuun
super arata,asa ca 5 f
la 27.12.2010, 15:22
da
Cris, esti prima
am vazut
si te poftesc sa te servesti
la 27.12.2010, 15:25
Ehe, Cris...
de gatit am gatit multe
mai greu cu scrisul si postatul
dar usor usor am sa le public eu
la 27.12.2010, 15:26
f buna!
la 27.12.2010, 15:26
rocsi
dia
multumesc dragutelor
la 27.12.2010, 15:26
Si ce nma bucur ca sunt prima,dar eu ma gandesc totdeauna si la ceilalti,asa se vor gandi si ceilalti la mine,primesc invitatia ta cu placere,arata superb
la 27.12.2010, 15:27
Luk
la 27.12.2010, 15:28
Important este ca le-ai gatit,cu postatul ai timp dupa sarbatori
si atunci ne bucuram de retetele tale.pup
la 27.12.2010, 15:28
Imi place cum gandesti
esti de-a mea
de aia te-n dragesc eu
la 27.12.2010, 15:30
cris
la 27.12.2010, 15:38
ce ma bucur Lia,suntem pe aceesi lungime de unda
la 27.12.2010, 15:43
am crezut ca dai o bere,dupa am vazut ca o bagi la friptura!!!eu inca nici pozele nu le-am descarcat!
COMENTEAZA