Friptura de pui, rapida
Postat de ela in Pui 3 Ian 2011 | 8299 vizualizari
o friptura buna,care se face fara prea multa bataie de cap
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 03.01.2011, 01:01
prima!!!pana se trezesc restul gata sunt!trebe sa incerc si eu cu vin alb.
la 03.01.2011, 01:09
Mitinita,ies niste pulpe delicioase facute cu vin,si nu te chinui deloc la preparare
la 03.01.2011, 01:18
foarte bune. vreau si eu o pulpita
la 03.01.2011, 01:19
Anca sunt delicioase
la 03.01.2011, 01:48
si una eu
la 03.01.2011, 08:24
Apetisante
la 03.01.2011, 08:59
pulpeeee buneee
la 03.01.2011, 10:14
asta da bun
la 03.01.2011, 11:15
multumesc
la 03.01.2011, 11:19
dupa atatea porcarii parca mi se facu pofta si de niscai pui!!!
la 03.01.2011, 11:26
ce rumena
la 03.01.2011, 11:33
o pulpita vreau si eu daca a ramas ceva ca au fost fetele mai rapide
la 03.01.2011, 12:01
ce frumos mai arata...............
la 03.01.2011, 14:30
vreau si yo ca sa mearga cu salata boeuf
COMENTEAZA