Friptura la cuptor

Postat de Zamfira in Mancaruri cu carne
22 Iul 2012 | 5447 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 22.07.2012, 08:56
buun si mie imi place sa asezonez friptura cu legume cand o bag la cuptor
la 22.07.2012, 10:13
Buna fripturica!
la 22.07.2012, 10:36
eu vreau sa mananc la tine)
ps.mancarea ta arata EXACT ca la mama acasa, fara artificii, brizbrizuri sau photoshopuri)
bravo
la 22.07.2012, 10:39
mama, ce bunatati acolo
la 22.07.2012, 10:44
la 22.07.2012, 10:46
Vin si eu la masa! Eu nu am facut nimic asa ca ma tot autoinvit la voi
la 22.07.2012, 10:53
mie sa-mi dai fara miel
la 22.07.2012, 10:58
multumesc!!!! va astept la masa cu drag...avem si desert...pupici
la 22.07.2012, 11:08
Asa prefer si eu friptura la cuptor!
la 22.07.2012, 11:13
o bunatate ai facut tu aici!
la 22.07.2012, 11:25
la 22.07.2012, 11:28
la 22.07.2012, 13:48
Foarte buna friptura
la 22.07.2012, 13:53
buna
la 22.07.2012, 17:43
delicioasa!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or