FRIPTURA *TIGANEASCA*

Postat de Zamfira in Pui
7 Apr 2012 | 7399 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 07.04.2012, 18:17
Yamiiii!!!
la 07.04.2012, 18:29
ce bine arata
la 07.04.2012, 18:33
buna fripturica
la 07.04.2012, 19:30
Cred ca e grozava!
la 07.04.2012, 20:09
tare gustos e
la 07.04.2012, 20:57
la 07.04.2012, 22:20
gustoasa
la 07.04.2012, 23:42
ce interesant i-ai zis ,da-mi place
la 07.04.2012, 23:53
Hi,hi tiganeasca!
la 08.04.2012, 09:10
Denumirea fripturii nu-mi apartine, acum 5 ani, am servit masa la un han din Ungaria si acolo am mancat o asemenea friptura. (o friptura din 3 feluri de carne si slanina prajita deasupra, carnea cat mai picanta (vezi reteta: 3 feluri de piper, hrean, etc.)Denumirea in ungureste: Tiganypecsenye. Merita sa incercati....dar mai intai mielul...hi,hi...si apoi porc, pui...Multumesc pentru aprecieri si SARBATORI FERICITE!!!!!
la 08.04.2012, 11:30
nu am mai auzit
la 08.04.2012, 11:33
merita incercat
la 08.04.2012, 13:12
interesanta denumire ...foarte bine arata
la 09.04.2012, 17:34
la 13.04.2012, 16:18
foarte gustos dupa cum arata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or