Fursecul GandacPostat de alice_ciobanu in Prajituri Am făcut o prăjitură, pe care mi-o făcea mama acasă, cînd eu şi sora mea eram nişte copii. O reţetă simplă pentru o prăjitură simplă, un fel de alternativă la fursecuri. Inapoi la reteta |
bun venit in gasca
ce frumoase sunt
ca tere-mi face cu ochiul
o sa te convingi si singura la cit mai multe retete cochete!
frumosi gandacei!
arata bine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|