Fursecuri coloratePostat de privatelaura in Dulciuri Inca o reteta pe care o adaug la colectia mea :) Inapoi la reteta |


nu de alta, dar am niste goase si o pensula si vroiam sa pictez....
))) alege de acolo ceva si coloreaza
)))
)))
)) teroristul isi cumpara de fiecare data cand mergem la cumparaturi, cate un plic cu colorant de oua, a vopsit vreo 6 pana acum
singur
)) deci , la noi in familie toate tre sa fie colorate
)))
))))))))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|