Fursecuri de Craciun

Postat de Julie in Prajituri
23 Dec 2011 | 8068 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (15)

la 23.12.2011, 20:40
la 23.12.2011, 20:42
bune si frumoase
la 23.12.2011, 20:49
superbe
la 23.12.2011, 20:53
superbe
la 23.12.2011, 20:58
yummy-yummy...maine fac si eu fursecuri...bravoooo,arata foarte bine si sunt sigura ca sunt si foarte gustoase
la 23.12.2011, 21:24
culoare si aroma felicitari Flori
la 23.12.2011, 21:41
Foarte frumoase!
la 23.12.2011, 22:02
la 23.12.2011, 22:13
frumoase frumoase!!!
la 24.12.2011, 13:50
frumoase foc!
la 24.12.2011, 21:55
frumoase
la 25.12.2011, 21:36
Super! Felicitari pentru decorarea lor!!!
la 11.04.2012, 10:16
frumusele
la 15.11.2012, 18:03
chiar am sa fac si eu de sarbatori!!!
la 25.06.2021, 10:02

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or