Fursecuri de Craciun
Postat de Julie in Prajituri 23 Dec 2011 | 8068 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 23.12.2011, 20:42
bune si frumoase
la 23.12.2011, 20:49
superbe
la 23.12.2011, 20:53
superbe
la 23.12.2011, 20:58
yummy-yummy...maine fac si eu fursecuri...bravoooo,arata foarte bine si sunt sigura ca sunt si foarte gustoase
la 23.12.2011, 21:24
culoare si aroma
felicitari Flori
la 23.12.2011, 21:41
Foarte frumoase!
la 23.12.2011, 22:13
frumoase frumoase!!!
la 24.12.2011, 13:50
frumoase foc!
la 24.12.2011, 21:55
frumoase
la 25.12.2011, 21:36
Super! Felicitari pentru decorarea lor!!!
la 11.04.2012, 10:16
frumusele
la 15.11.2012, 18:03
chiar am sa fac si eu de sarbatori!!!
COMENTEAZA