FurstafidePostat de Bunica in Dulciuri Va invit la o ceasca de ceai si un fursec! Inapoi la reteta |
)
), tocmai am vazut o poza cu cei doi nepotei, sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei!
)
Nepotii sunt toata viata mea
Multumesc de urare !
Astea au fost printre primele mele "prajituri"
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|