Fusilli cu bacon si piept de pui
Postat de miha in Fusilli 5 Iul 2010 | 12313 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 05.07.2010, 16:05
primaaaa.....

la 05.07.2010, 16:16
Ooo ce bunatate
la 05.07.2010, 16:44
Ce poza faina!
la 05.07.2010, 16:52
Yami,yami
da ce bine arata

la 05.07.2010, 17:28


foarte bun

de incercat!
la 05.07.2010, 18:26
miha, ce-i al tau e pus deoparte. Pozele sunt deosebine


la 05.07.2010, 18:54
Ce frumos arata.
la 05.07.2010, 20:43
Multumesc fetelor!
Sper ca macar pozele sa va convinga sa le incercati.
la 05.07.2010, 21:52
Frumoase poze
buna mancare
imi plac tare mult pastele! oricum ar fi gatite.
la 05.07.2010, 22:45
putem sa le incercam din farfuria ta? ca pana ne facem noi....

la 05.07.2010, 23:07
ce bine arata , parca de 1 minut au fost preparate , inca sunt caldute 

la 05.07.2010, 23:10
Miha, ai zarit vreun fir de abur pe acolo?
la 05.07.2010, 23:11
Bine Ela...fie si de data asta...va las sa va serviti de unde vreti voi.
la 05.07.2010, 23:12
Multumesc Julie.
Si eu fac destul de des paste, pen' ca le plac copiilor. Profit de asta si mai bag si eu cate un morcov, ardei, rosie...in sos.
la 05.07.2010, 23:20
no , dar arata super - proaspete si imbietoare
COMENTEAZA