Galusti cu prunePostat de silvi0ara in Dulciuri
Inapoi la reteta
|


musai sa fac si eu ca prea mi-ati facut pofta
trebuie neaparat sa fac si eu, ca nu mai pot de pofta



gomboti si iar goimboti super buni si grustosi si fur unu la schimb uite eu las 



Deja simt scortisoara si pruna ce aroma minunata au....
Si putina nuca in mijloc...








Ce pofta mi-ai facut, felicitari si pentru sectiune , arata foarte bine


trebuie sa o pun pe soacra-mea sa faca,ca ea face de obicei....

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|