GaufrePostat de doralinda72 in Dulciuri Chiar daca e o reteta belgiana, in franta e un desert foarte apreciat, cu nutela, inghetata sau frisca. La mine fotografiile nu sunt chiar profesioniste, dar gustul e garantat! :) Inapoi la reteta |
bine, atunci una cu frisca?!
(
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|