Gem de capsuni
Postat de delia64 in Dulceata / Gem 18 Iun 2013 | 20761 vizualizari
Din fructele ramase de la sirop am facut un delicios gem de capsuni .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 18.06.2013, 19:45

si clatitele
la 18.06.2013, 19:50
Da Buni urmeaza clatitele !
la 18.06.2013, 19:51
Geanina87 multumesc!
la 18.06.2013, 19:59
Dar ce înseamnă a fierbe butonat
??? Adică să facă bulbuci
la 18.06.2013, 20:02
Da Cristina face bulbuci .
la 18.06.2013, 20:19
la 18.06.2013, 20:42
Cleme
la 18.06.2013, 20:54
Bunnnnnnnnnnnnn!!;-bd
si eu am facut la-m impartit deja
la 18.06.2013, 21:02
Imi place foarte mult
la 18.06.2013, 21:13
Buna 
la 18.06.2013, 21:17
bun, bun!
la 18.06.2013, 22:16
Baby
asa este o mama buna !!!
COMENTEAZA