Gem de capsuni

Postat de delia64 in Dulceata / Gem
18 Iun 2013 | 20761 vizualizari

Din fructele ramase de la sirop am facut un delicios gem de capsuni .

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 18.06.2013, 19:45
si clatitele
la 18.06.2013, 19:46
la 18.06.2013, 19:50
Da Buni urmeaza clatitele !
la 18.06.2013, 19:51
Geanina87 multumesc!
la 18.06.2013, 19:59
Dar ce înseamnă a fierbe butonat ??? Adică să facă bulbuci
la 18.06.2013, 20:02
Da Cristina face bulbuci .
la 18.06.2013, 20:19
la 18.06.2013, 20:42
Cleme
la 18.06.2013, 20:54
Bunnnnnnnnnnnnn!!;-bd si eu am facut la-m impartit deja
la 18.06.2013, 20:58
la 18.06.2013, 21:02
Imi place foarte mult
la 18.06.2013, 21:03
la 18.06.2013, 21:13
Buna
la 18.06.2013, 21:17
bun, bun!
la 18.06.2013, 22:16
Baby asa este o mama buna !!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or