Gem de capsuni
Postat de reisnaor_2006 in Dulceata / Gem 31 Mai 2016 | 7678 vizualizari
Capsunile sunt fructele preferate in acest sezon si gradina produce din plin.M-am gandit sa fac un gem din aceste fructe delicioase si am reusit cel mai bun gem de pana acum.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 31.05.2016, 12:40
bun bun
la 31.05.2016, 12:41
multumesc Bya
la 31.05.2016, 13:00
Deliciosssss
la 31.05.2016, 13:16
multumesc
la 31.05.2016, 13:18
Minunat!!!!!
la 31.05.2016, 13:21
Super!
la 31.05.2016, 13:41
bun bun
la 31.05.2016, 13:48
multumesc
la 31.05.2016, 18:49
multumesc
la 31.05.2016, 18:51
Delicios!
la 31.05.2016, 18:55
Aoleu te-ai apucat sa gemi de fata cu toata lumea?


la 31.05.2016, 19:25
Ce bine o să-ți prindăă la iarnă!
la 31.05.2016, 21:10
Ador si gemul de capsuni!
la 31.05.2016, 21:28
Eu am zis ca nu mai fac anul asta, ca mai am cateva borcanele de anul trecut. Dar astazi, mama, cica hai sa mai facem putin
...Asa ca maine la treaba!
COMENTEAZA