Gem de capsuni

Postat de miha in Dulceata / Gem
31 Mai 2010 | 12135 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 01.06.2010, 00:12
bunnnn
la 01.06.2010, 08:38
foarte bun,mie gemul de capsuni mi se pare cel mai bun
la 01.06.2010, 08:49
la 01.06.2010, 10:31
noi nu prea manacm gemuri mai mult dulceat dar dintre gemuri asta de capsuni si cel de portocale ne plac cel mai mult! poza ta miha invita la degustare
la 01.06.2010, 10:34
Bestial arata , nota maxima !!! Ce harnicute sunteti ca deja v-ati apucat de dulceturi
la 01.06.2010, 10:43
Eu de fel nu fac dulceata/gem, decat foarte rar si atunci pentru consumul curent. Pentru iarna n-am facut niciodata.
la 01.06.2010, 10:44
Cum asa Dulceso? Eu fac un raft intreg si tu nik ?
la 01.06.2010, 11:00
la 01.06.2010, 11:13
arata foarte bine
la 01.06.2010, 13:00
Mai Gaby...de-am reusi sa dam gata astea 2 borcane ce le-am facut acu. Cre ca imi ajung pana la iarna cealalta.
la 01.06.2010, 13:03
Multumesc Lia Rocsi
la 01.06.2010, 13:06
Arata super bine,mi-au luat la trap papilele gustative si numai tu esti de vina draga Miha. Felicitari si 5 furculite.
la 01.06.2010, 13:31
Multumesc Carmen.
la 01.06.2010, 13:37
Cu multa placere draga Miha,imi pare rau ca nu prea am timp destul sa stau mai mult pe acest site minunat.
la 01.06.2010, 20:59

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or