Gem de gutui
Postat de mamaieelena in Dulceata / Gem 8 Noi 2011 | 8165 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 08.11.2011, 19:18
foarte bun si eu am facut dar nu am reusit sa o pun pe sait nici acum
la 08.11.2011, 19:25
foarte bun
la 08.11.2011, 19:31
n-am facut niciodata,dar cred ca-i foarte aromata si buna
la 08.11.2011, 19:39
Ce bunatate mamaie!
la 08.11.2011, 19:42
Tare bun
la 08.11.2011, 19:47
multumesc gina
la 08.11.2011, 19:48
rocsi multumesc
la 08.11.2011, 19:49
dia nu e tarziu poti incerca e simplu dar si f buna
la 08.11.2011, 19:50
da asa este e buna,buna multumesc
la 08.11.2011, 19:50
MIUTA multumesc
la 08.11.2011, 20:44
imi place foarte mult.....
o sa fac si eu....
la 08.11.2011, 21:22
place
la 08.11.2011, 22:07
bun bun
la 09.11.2011, 05:35
Si gem? Esti o gospodina grozava, mamaie! Bravo...
la 09.11.2011, 08:16
tare harnica
COMENTEAZA