Gem de gutui
Postat de panacris in Dulceata / Gem 11 Noi 2012 | 16119 vizualizari
Conservareala nu s-a incheiat ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 11.11.2012, 19:19
Imi place multtttt
la 11.11.2012, 19:28
Madi, poti folosi robotul de bucatarie
Eu am m-am ajutat cu razatoarea Moulinex din dotare
la 11.11.2012, 19:43
Asta-mi place la nebunie, mama mea face in fiecare toamna
la 11.11.2012, 21:11
Bun tare gemul de gutui!
la 12.11.2012, 13:21
preferata mea!!!!
la 14.11.2012, 20:33
Chiar s-a incheiat cu conservareala?Mai gasesti tu eva de pus la borcan
la 14.11.2012, 20:36
Cand zmeii isi vor lua printese tot la tine vor veni,mancare mai buna nu face nimeni
la 14.11.2012, 20:53
Preferatul meu!!
la 14.11.2012, 21:04
Bunica
la 17.11.2012, 01:32
la 19.11.2012, 20:10
o bunatate
COMENTEAZA