Gem de gutui
Postat de panacris in Dulceata / Gem 11 Noi 2012 | 16120 vizualizari
Conservareala nu s-a incheiat ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 11.11.2012, 16:35
cred ca e tare bun
la 11.11.2012, 16:37
N-am facut niciodata
dar mai opreste-te fata
))
la 11.11.2012, 16:41
Cris , mai ai loc in camara?
la 11.11.2012, 16:52
mai am niste rafturi goale,daca nu ai unde sa le pui
la 11.11.2012, 16:55
Dia
la 11.11.2012, 16:58
Timea, camara mea geme
Abia daca mai gasesc un locsor liber. Dar am primit o sacosa de gutui si le tot plimbam de colo colo, a trebuit sa le sacrific ca sa nu se strice lent
la 11.11.2012, 16:59
Dia, ma paste gandul sa incerc si dulceata de ardei iute
la 11.11.2012, 17:02
cred ca are un gust interesant si cea de ardei iute
la 11.11.2012, 18:19
delicios gemul de gutui
la 11.11.2012, 18:23
ce-ai sa faci cand nu vor mai fi fructe? As vrea sa te vad plimbandu-te de colo-colo, dupa ce termini cu gatitul cel de toate zilele...
Iti dai seama cat timp iti va ramane la dispozitie?
la 11.11.2012, 18:54
val, in decembrie am in plan dulceata de sfecla a la Bunica
la 11.11.2012, 18:55
Cu gatitul cel de toate zilele nu am ce sa fac
, pana cand Zmeii nu vor fi la casa lor
sa le gateasca printesele
la 11.11.2012, 19:06
as vrea sa fac si eu da cand ma gandesc ca se rad destul de greu....imi trece cheful...
si e atat de buuuun....
COMENTEAZA