Gofre cu mascarpone de cacao
Postat de comanligia in Prajituri 21 Noi 2010 | 11504 vizualizari
Sunt foarte bune acompaniate de fructe de padure
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 21.11.2010, 22:08
daca sunt cu mascarpone,sunt buna 
la 21.11.2010, 22:09
arata fain.
dar..nu prea inteleg. ma asteptam sa fie mascarpone in crema..sau..?
la 21.11.2010, 22:11
Gaby... este... dar n-a scris exact
a scris: "pentru 1 cutie de 250 gr este necesar:"
ps: sigur sunt bune

la 21.11.2010, 22:17
ionix, nu,...nici in reteta nu apare mascarpone, de asta am intrebat
la 21.11.2010, 22:19
Vai Ligiutza...arata minunat!









la 21.11.2010, 22:21
super delicioase


la 21.11.2010, 22:22
@Gabytzu... ahhh... ma gandeam ca atunci cand a scris pentru o cutie de 250 de g se referea la mascarpone... cand vine editeaza... sa-i spunem
bine, oricum vede ea ce am scris
hehehe
la 22.11.2010, 01:53
scuzati ptr greseli,din cauza copilului se mai intampla,multumesc ptr observatie
la 22.11.2010, 02:43
la 22.11.2010, 07:21
De cand tot caut forma de gofri si nu gasesc...
Arata foarte bine
5 furcute
la 22.11.2010, 08:27
multumesc frumos Sindy,unde locuiesc eu sunt pe toate drumurile unde locuiti ca daca vin in tara va aduc una?
la 22.11.2010, 09:48
Super bune!!!!




la 22.11.2010, 20:50
super !!!!! bravo!





la 22.11.2010, 20:58
frumoasa foc !

COMENTEAZA