Gogasari in otet (reteta Motan)

Postat de MotanLaOale in Muraturi
26 Oct 2011 | 7409 vizualizari

Ca si la castraveti am facut reteta asta din multe alte retete acum 10-11 ani. Sunt foarte buni si raman tari si 2 ani. Si cu pozele am patit la fel fiind facuti o data cu castravetii.

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 26.10.2011, 17:08
fain arata borcanele cu gogosari!!!
la 26.10.2011, 17:35
Mai ce motanel harnic
la 26.10.2011, 18:47
daca raman tari atata timp.e de bine bravo harnicutule vad ca ai cam stat pe langa ...oale
la 26.10.2011, 19:01
ce-mi plac gogosarii
la 26.10.2011, 20:00
Imi plac! Dar capitolul "conserve" e ceva ce ma depaseste.
la 26.10.2011, 20:31
hei dar ce bine arata gogosarii sunt chiar de expozitie
la 26.10.2011, 20:43
arata mai bine ca ai mei motane pup mustata ta aia smechera
la 26.10.2011, 20:44
Foarte mult imi plac...au si hrean...sunt perfecti pe gustul meu
la 26.10.2011, 22:20
frumos arata
la 27.10.2011, 08:46
Multumesc tuturor
la 27.10.2011, 12:51
Super delicios!!!!!!!!!!!
la 27.10.2011, 13:14
la 28.10.2011, 16:37
Foarte bun
la 28.10.2011, 19:36
la 17.11.2011, 15:31
dar multe retete am ratat de ale tale ,cand le-ai pus pe toate??

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or