Gogasari in otet (reteta Motan)Postat de MotanLaOale in Muraturi Ca si la castraveti am facut reteta asta din multe alte retete acum 10-11 ani. Sunt foarte buni si raman tari si 2 ani. Si cu pozele am patit la fel fiind facuti o data cu castravetii. Inapoi la reteta |
bravo harnicutule
motane pup mustata ta aia smechera
,cand le-ai pus pe toate??
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|