Gogosari in otet

Postat de reisnaor_2006 in Muraturi
7 Sep 2015 | 9379 vizualizari

O reteta rapida ,fara conservanti si fara fierbere.

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 07.09.2015, 13:37
Ce buni o sa fie la iarna!
la 07.09.2015, 13:42
asa este
la 07.09.2015, 13:43
Stiu ca sunt foarte buni, asa ii fac si eu!
la 07.09.2015, 14:05
Sunt tocmai buni!Nici prea sărați și rămân tari dupa acrire. Fată harnică!
la 07.09.2015, 14:18
multumesc Buni draga
la 07.09.2015, 14:31
la 07.09.2015, 14:34
la 07.09.2015, 15:11
Ce-mi plac!@
la 07.09.2015, 15:39
Buni, ii am programati si eu saptamana asta.
la 07.09.2015, 15:41
la 07.09.2015, 16:07
Buni gogosarii Tu ai muncit ceva sau doar echipa
la 07.09.2015, 16:13
daca era dupa echipa ma prindea primavara)
la 07.09.2015, 16:30
ce mult imi plac
la 07.09.2015, 18:28
Ce buni sunt!
la 07.09.2015, 19:02
multumesc

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or