Gogosari in otet
Postat de reisnaor_2006 in Muraturi 7 Sep 2015 | 9379 vizualizari
O reteta rapida ,fara conservanti si fara fierbere.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 07.09.2015, 13:37
Ce buni o sa fie la iarna!
la 07.09.2015, 13:42
asa este
la 07.09.2015, 13:43
Stiu ca sunt foarte buni, asa ii fac si eu!
la 07.09.2015, 14:05
Sunt tocmai buni!Nici prea sărați și rămân tari dupa acrire.
Fată harnică!
la 07.09.2015, 14:18
multumesc Buni draga
la 07.09.2015, 15:11
Ce-mi plac!@
la 07.09.2015, 15:39
Buni, ii am programati si eu saptamana asta.
la 07.09.2015, 16:07
Buni gogosarii
Tu ai muncit ceva sau doar echipa
la 07.09.2015, 16:13
daca era dupa echipa ma prindea primavara
)
la 07.09.2015, 16:30
ce mult imi plac
la 07.09.2015, 18:28
Ce buni sunt!
la 07.09.2015, 19:02
multumesc
COMENTEAZA