Gogosari murati la rece

Postat de alinutzika in Muraturi
13 Sep 2012 | 9996 vizualizari

O reteta usoara si gustoasa!

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 13.09.2012, 23:25
asa ii punem si noi
la 13.09.2012, 23:37
eu pana acum fierbeam compozitia lichida si opaream in ea gogosarii....Acum am ales varianta mai simpla...
la 13.09.2012, 23:45
de multe ori ne complicam inutil
la 13.09.2012, 23:54
buni
la 13.09.2012, 23:59
buni gogsarii pusi asa tot asa ii pun si eu de 2 ani si sunt super buni si nici nu ma mai chinui cu oparitul
la 14.09.2012, 00:12
abia acum m-am trezit si eu...
la 14.09.2012, 01:03
Ce idee geniala , l am pus la favorite
la 14.09.2012, 08:35
buni
la 14.09.2012, 08:47
la 14.09.2012, 08:48
la 14.09.2012, 08:49
super, Alinutzika! si eu ii opaream, am sa fac reteta ta ca e mai usoara ca si asa trebuie sa mai pun cateva borcane.
la 14.09.2012, 10:29
am facut si eu asa dar toamna fiind calduroasa in anii trecuti mi-au fermentat si s-au inmuiat gogosarii asa ca am renuntat si la aceasta reteta si cel mai bine se poate folosi procedeul de la castravetii tip bulgaresti adica cu fiertul de 7 minute la belmarin deci atentie oricum este optiunea fiecaruia
la 14.09.2012, 11:53
Niciodata nu am facut la rece doar opariti.Super!
la 14.09.2012, 18:23
interesant
la 14.09.2012, 20:49
multumesc pt comentarii!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or