Gogosari murati la rece
Postat de alinutzika in Muraturi 13 Sep 2012 | 9996 vizualizari
O reteta usoara si gustoasa!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 13.09.2012, 23:25
asa ii punem si noi
la 13.09.2012, 23:37
eu pana acum fierbeam compozitia lichida si opaream in ea gogosarii....Acum am ales varianta mai simpla...
la 13.09.2012, 23:45
de multe ori ne complicam inutil
la 13.09.2012, 23:54
buni
la 13.09.2012, 23:59
buni gogsarii pusi asa tot asa ii pun si eu de 2 ani si sunt super buni
si nici nu ma mai chinui cu oparitul
la 14.09.2012, 00:12
abia acum m-am trezit si eu...
la 14.09.2012, 01:03
Ce idee geniala
, l am pus la favorite
la 14.09.2012, 08:35
buni
la 14.09.2012, 08:49
super, Alinutzika! si eu ii opaream, am sa fac reteta ta ca e mai usoara ca si asa trebuie sa mai pun cateva borcane.
la 14.09.2012, 10:29
am facut si eu asa dar toamna fiind calduroasa in anii trecuti mi-au fermentat si s-au inmuiat gogosarii asa ca am renuntat si la aceasta reteta si cel mai bine se poate folosi procedeul de la castravetii tip bulgaresti adica cu fiertul de 7 minute la belmarin deci atentie
oricum este optiunea fiecaruia
la 14.09.2012, 11:53
Niciodata nu am facut la rece doar opariti.Super!
la 14.09.2012, 18:23
interesant
la 14.09.2012, 20:49
multumesc pt comentarii!
COMENTEAZA